TASAKAALULAUD


 

35.00 

Laos olemas
+

Tooteinfo

Tasakaalulaud eesmärk on aidata teil korrektselt seista.
Õrnalt kiikudes ja loomulikult jalgu liikumas hoides aitab laud vältida halba rühti ning soodustab tervislikku ja sirget kehaasendit.
Samamoodi nagu kõndimisel metsasel maapinnal on seismisel Active Board Rocker’i laual positiivne mõju kogu luu- ja lihaskonnale. Jala-, põlve- ja puusaliigesed on aktiveeritud ning venoosse vere voolukiirus südamesse paraneb. Samal ajal tugevnevad ka lihased ja kõõlused.
Positiivsete ortopeediliste mõjude kõrval aktiveerib tasakaalulaud Active Board Rocker ka rasvade ainevahetust ning hoiab ära südame ja veenide töö häired.
Active Board Rocker on sobilik ka erinevate füüsiliste harjutuste tegemiseks, et lõdvestada, sirutada ja pikendada selja- ja säärelihaseid ning pahkluid, samuti on see hea tasakaalu treenimiseks.
• Mõõdud: 60cm x 30cm x  10cm
• Kaal: 3 kg
• Kandevõime: 150 kg
Active Board Rocker’i kasutamine on lihtne. Asetage tasakaalulaud endale jalgade alla ja ongi kõik. See aitab keha tasakaalus hoida ja kohaneb teie keha raskusele. Püüdke iga päev seista laual umbes pool tundi.
Varsti avastate, et valud kaovad, vorm paraneb, sügavamad lihased töötavad, ilma et te ise märkaksite, ja kogu teie keha seisund paraneb juba pärast mõnepäevast kasutamist.
Kaup on valmis teele saatmiseks 5 kuni 7 tööpäeva jooksul.

Arvustused

No posts found